ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Zeytin Yaprağı Çayı

Zeytin yaprağı çayı tüketerek yıllardır sofraların şifa kaynağı olan zeytinin birçok faydasından yararlanabilirsiniz. Yüksek miktarda anti-bakteriyel içeren zeytin yaprağı çayını düzenli tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirir. Faydaları saymakla bitmeyen zeytin yaprağı çayı birçok hastalığa iyi gelir. Çoğunlukla çay olarak tüketilen zeytin yaprağı, ilaç sektöründen kozmetiğe kadar farklı çokça alanda kullanılmaktadır. Sizde zeytinin şifasını taşıyan çayı tüketebilir ve sağlığınızı destekleyebilirsiniz.

Bağlarözü ürünleri kendi mahsulümüz olan zeytinlerden elde edilmektedir. En doğal olanı sizlere sunmak ve uygun fiyat seçenekleriyle ulaştırmak adına faaliyet sürdürüyoruz. Zeytinliklerimizin tamamı Kuzey Ege Bölgesi'nde, Edremit Körfezi içerisinde yer almaktadır. Farklı bölge yağlarının sıkımhanemizden içeri girmesine asla izin vermiyoruz. Zeytin, zeytinyağı, zeytin yaprağı çayı ve doğal zeytinyağı sabunu ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Zeytin yaprağının demlenmesi ile elde edilen çaylarımız anti- bakteriyel özelliklerinden ötürü vücutta bulunan bakterileri temizler.

Zeytin yaprağı çayının faydaları

Sindirim konusunda problemler yaşıyorsanız bu çay sizlere oldukça destek sağlayacaktır. Sindirim sisteminizin rahatlamasına yardımcı olur. Enerji verir ve hücre yenilenmesi oluşturur. Ciltte meydana gelen mantarlara karşı etkilidir. Uzun süre tokluk hissi verir. Bu yüzden diyet listelerinde de kendine yer bulur. Uyku bozukluğu ve dikkat dağınıklığı gibi durumlarda da tercih edilen bir çaydır. Bağlarözü Zeytin Yaprağı Çayı, herhangi bir koruyucu veya karışım içermez. Tamamen Edremit Körfezi'nde yer alan ağaçlardan toplanmış zeytin yaprağı çayından oluşmaktadır.

Taze zeytin yaprağı çayı nasıl yapılır?

Zeytin yaprağı çayı nelere iyi gelir? Sorusunu yanıtladıktan sonra demlenme işleminin detaylarına geçebiliriz. Kaynamış suya, her fincan için 1 çay kaşığı atarak demleyebilirsiniz. 100 gr’dan oluşan tekli paketler olduğu gibi 5’li paketler de bulunmaktadır. Tüketim sıklığınıza göre satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Zeytin yaprağı çayının içilmesi ile ilgili kesinleşmiş bir aç veya tok olunması görüşü bulunmamaktadır. Kahvaltıda gıdaların yanında tüketilebilir. Gün içerisinde ara öğünlerde de tüketilmesi uygundur.

------------------

Doğa bizlere her zaman en sağlıklı bitkileri sunmuştur. Bu bitkiler, tarih boyu şifa kaynağı olarak kullanıldığı gibi, bugün de hem lezzet hem de sağlık arayışımızda vazgeçilmezimizdir.

Bağlarözü olarak zeytinden yola çıktık. Bitkide şifayı bulduk. Yağında lezzeti yakaladık. Yanına yakışacak her lezzeti gidip kaynağında bulup, sizin için getirdik.

Bağlarözü Bitkisel Ürünler dünyasına hoşgeldiniz...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR