ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Zeytin

Zeytin, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olmasının yanı sıra içinde bulunan vitaminler ile de şifa sunuyor. Hem lezzeti hem de faydaları oldukça fazla.  Güne zinde başlayabilmek ve enerji kazanmak için hepimiz zeytin tüketiyoruz. Siyah zeytin, yeşil zeytin gibi farklı seçeneklerden sizin seçiminiz hangisi? Bağlarözü ile sevdiğiniz zeytin türünü dalından en taze ve doğal şekilde sofranıza ekleyebilirsiniz. Kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz zeytinlerimizin her tanesine emek verdik ve sizlere en iyi şekilde ulaşabilmesi için her detayı incelikle düşündük.

Siyah zeytin

Siyah zeytin güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Sindirimi kolaylaştırır ve vücuda enerji verir. Böylece midede sindirme güçlüğü yaşanmasının önüne geçilebilir. Aynı zamanda siyah zeytinin içeriğindeki vitaminler sayesinde çocuklarda kemik gelişi desteklenir ve yaşlılarda osteoporoz riski azalır. Günlük yaşamda mide ağrısı sorunu yaşıyorsanız günde 4-5 zeytin tüketmek çok yararlı olacaktır.

Siyah zeytinlerde hem vitamin E hem de tekli doymamış yağ bulunur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur. Tüketirken fazla tuzlu olmamasına dikkat edilmelidir. Özellikle tansiyon rahatsızlığı yaşayan bireyler tuzsuz zeytin tüketmelidir. Zeytin çeşitliliği bakımından fazlasıyla zengin olan ülkemizde farklı bölgelerde yetiştirilen zeytin çeşitleri görünüm, aroma ve tat bakımından farklı özelliklere sahiptir.

Siyah Sele Zeytin

Olgunlaşmış zeytinlerden üretilen siyah sele zeytini, kıvırcık görünümü ile dikkat çeker. Genellikle az tuzludur. Kendi içerisinde kuru sele zeytin ve teneke sele olarak da 2’ye ayrılırlar. Kuru selede tuz ve zeytinyağı karışımı kullanılır. Tuz, zeytinin içerisindeki acı suyun dışarı atılmasını sağlar. Teneke sele zeytinlerde ise olgunlaşma aşamasında yağ eklenmektedir. Bağlarözü siyah sele zeytin ürünlerimiz iri boy seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. İri boy siyah sele zeytini keyifle tüketmek için hemen sipariş verebilirsiniz.

Domat Yeşil Zeytin

Domat yeşil zeytin, en çok tercih edilen yeşil zeytin çeşitlerinden biridir. İri görünüme sahiptir. Et ve çekirdeği birbirinden kolayca ayrılır. Domat zeytini özellikleri gereği ağacı sık ve sarkık dallara sahiptir. Bağlarözü olarak kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz domat yeşil zeytinleri salamura olarak kavanozlayıp sizlere ulaştırıyoruz. 640 gr ve 900 gr farklı boyutlar ile ihtiyacınıza uygun ürünü kısa sürede kolayca satın alabilirsiniz. Domat yeşil zeytin fiyatları ürün gramajına göre değişkenlik gösterir. XL yeşil zeytin tüketmek ve doğal olanı sofranıza eklemek için siz de Zeytin kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR