Doğal Zeytinyağı Sabunu

Doğal zeytinyağı sabunu ile cildinizi kısa sürede arındırarak yumuşatabilirsiniz. Doğanın mucizevi ürünü zeytinyağı, içerisinde birçok vitamin ve mineral barındırır. E vitamini gibi cildi besleyen ve arındıran içerikler, saç ile birlikte cilt için de oldukça faydalıdır. Doğal zeytinyağlı sabun vücut, saç ve yüz temizliğinde kullanılmaktadır. Dilerseniz banyo sabunu olarak da değerlendirebilirsiniz.  Ne yazık ki fabrikasyon ürünlerin birçoğunda beyazlatıcı ya da köpürtücü gibi kimyasallar bulunur. Saf zeytinyağı sabunu içerisinde renklendirici, bu gibi kimyasal maddeler yer almaz. Bağlarözü olarak doğadan gelen mucizeyi en doğal şekilde sizlere ulaştırmak için özenle çalışıyoruz.

Bağlarözü Zeytinyağı Sabunları, Edremit tipi zeytinlerden tamamen doğal yöntemlerle elde ediliyor. İçerisinde zeytinyağı, su, tuz ve çöven kökü ekstraktı bulunuyor. Hayatın her alanında şifalı olma özelliği ile dikkat çeken zeytinyağı, sabun yapısı ile ciltte sivilce oluşumunu de önlüyor. Sedef, mantar, egzama ve diğer deri hastalıklarına karşı yenileyici özelliği mevcut. Kuruyan cildi etkili biçimde nemlendirmekle beraber ölü derilerin yok edilmesine yardımcı oluyor. Antioksidan maddeler içeren zeytinyağlı sabun, cilde zarar veren maddelerin atılmasını ve cildin nefes almasını destekliyor.

Doğal zeytinyağı sabunu faydaları

Doğal zeytinyağı sabununun birçok faydası bulunur. Ciltteki sivilceleri yok eden saf zeytinyağı sabunu, saç derisi için de oldukça yararlıdır. Saç derisi problemleri ve saç kuruluğuna çok iyi gelir. Ciltte ise yumuşaklık sağlar ve nem dengesini korur. Hücre yenileyici özelliği bulunan zeytinyağlı sabun, ciltte oluşan hasarları iyileştirir. Sağlıklı bir cilt için düzenli arındırma ve gözenek temizliği sağlanmalıdır. Hava almayan cilt gözenekleri zamanla akne oluşturmaya başlar. Ölü deri oluşumu artış gösterir. Bu nedenle cildinizi mutlaka makyajdan arındırmalı ve akne oluşumunu engellemek için düzenli olarak zeytinyağlı doğal sabun kullanmalısınız.

Zeytinyağlı sabun nasıl kullanılır?

Zeytinyağlı sabun kullanımı oldukça pratiktir. Vücut için kullanıyorsanız duşta su ile birlikte köpürtebilir ve cildinize bir kese ile uygulayabilirsiniz. Aynı şekilde saçlar için de ılık suda sabunu saçlarda köpürtmeli ve önce dipten başlayarak uçlara kadar masaj yaparak uygulamalısınız. Tüm kullanımlardan sonra sabunu kuruması için temiz bir alanda muhafaza edebilir ve bir katı sabun saklama kutusuna koyabilirsiniz. Böylece bir sonraki kullanım için steril bir alan oluşturursunuz. Gerçek zeytinyağlı sabun ne renk olur? Ya da hakiki zeytinyağlı sabun nasıl anlaşılır? Gibi bireylerin araştırma aşamasında merak ettiği birçok detay mevcut. Bağlarözü doğal zeytinyağı sabunu, herhangi bir kimyasal madde içermez. Tamamen bahçemizden ürettiğimiz zeytinlerden elde edilen zeytinyağı ile oluşturulur. 100 gr ve 200 gr olan ürünlerimiz için çoklu alım seçenekleri de mevcuttur.

Doğal zeytinyağlı sabunun yüze faydaları

Zeytinyağlı sabun kuru cilde sahip olanlar için birebir şifa kaynağıdır. Her gün 1 defa zeytinyağlı sabunla yüzün yıkanması, cildin daha canlı olmasını sağlar. Hassas bir cilde sahipseniz ve kozmetik temizleyiciler yüzünüzde gerginlik taratıyorsa Bağlarözü doğal zeytinyağı sabunu çeşitlerine mutlaka göz atın. Uygun fiyatlı doğal sabunları sepetinize ekleyebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR