Önce bahçelerimizde zeytin yetiştirelim istedik. Yıllarca emek verdik. Çok güzel yetiştiler. Hem yetişirken, hem de yetiştirdiğimizi tüketirken çok keyif aldık.

Herkes bizim kadar şanslı değildi bunu farkettik. Biz gerçek zeytinyağına ulaşmıştık. Gerçek zeytinyağının lezzetini biliyorduk ancak bizden başkaları da öğrensin istedik.  İşte tam da bu sebeple 2020 yılının başlarında Bağlarözü markasının çalışmalarına başladık. Her haliyle kaliteli olsun istedik.

Zeytinliklerimizin tamamı Kuzey Ege Bölgesi'nde, Edremit Körfezi içerisinde yer almaktadır. Farklı bölge yağlarının sıkımhanemizden içeri girmesine asla izin vermeyiz. İstiyoruz ki, farklı zamanlarda tükettiğiniz Bağlarözü Zeytinyağı, size hep aynı lezzeti sunsun. Bunun için özenle çalışmaya devam edeceğiz.

Erken hasat döneminde topladığımız zeytinleri soğuk sıkım yöntemi ile yağa çeviriyoruz. Meyvemsi ve yoğun tadını tecrübe ettiğimizde siz zeytinyağı severleri gerçekten mutlu edebileceğimize inanıyoruz. Ayrıca olgun hasat, geleneksel sıkım ve yine Edremit Körfezi'nde yetişen Gemlik ve Domat tipi zeytinlerden elde ettiğimiz yağları da tüketicisine büyük bir mutlulukla ulaştırıyoruz. Zeytinyağımızdan sabun da yaptık. Saf ve mis kokulu gerçek zeytinyağı sabunu ürettik. Şimdi takdir, siz değerli zeytinyağı severlerindir.

Saygılarımızla,

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR