Zeytin hasat yaygısı

Zeytin hasat yaygısı, tarım mahsullerini toplamak için kullanılan bir çeşit örtüdür. Hasat filesi, Zeytin toplama tülü, hasat toplama yaygısı gibi farklı isimlere de sahiptir. Genellikle bağ ve bahçe sahiplerinin ağaçtan toplanan mahsulün zarar görmemesi için kullandığı bir üründür. Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen ve içeriğinde UV katkısı bulunan hasat yaygıları, kolay katlanabilir. Esnek bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kaliteli hava sirkülasyonu sağlar. Bu sayede ürünlerin havasız kalmasını engeller.

Bağlarözü olarak kendi zeytin hasat dönemimizde de toplama filelerimizi kullanıyor ve en iyisini keşfetmeniz adına sizlere de bu ürünü sunuyoruz. Cotexa Olive Net Black hasat yaygılarımız için farklı gr. Seçeneklerimiz yer alıyor. Ücretsiz kargo seçeneğini değerlendirerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Zeytin toplama filesi

Zeytin toplama filesi, zeytinlerin zarar görmeden ve hava alacak şekilde muhafazası için önemlidir. Ancak sadece zeytin için değil dut, kayısı, fındık, ceviz ve fıstık gibi mahsullerinde toplanması için de kullanılmaktadır. Bağlarözü hasat filesi çeşitleri, Avrupa Gıda Paketleme mevzuatına uygundur ve zehir içermez. Dökülen meyveler serginin üzerine düşer ve zeminle temas etmez. Yüksek kaliteli mahsul alabilmeniz için ürün işleme noktasına gidene kadar kirlenmez ve zarar görmez. En önemli özelliklerinden biri de fare ve diğer kemirgenler tarafından zarar verilemez olmasıdır. Bütünlüğü bozulmaz bir hasat yaygısıdır.

Zeytin toplama tülü

Zeytin toplama tülü rüzgardan ve olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Ekonomiktir ünkü tekrar kullanım imkanına sahiptir. Seralarda ya da tarımsal alanlarda optimum iklimlendirme ortamı sağlar. Fiyatlandırma adına farklı opsiyonlar bulunur. Zeytin hasat yaygısı fiyatları metrekare olarak hesaplanır. Ölçü arttığında fiyat oranı da artmaktadır. Tüm hasat toplama filesi ve metrekare bilgileri için yukarıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. İspanya merkezli COTEXA firmasına ait hasat yaygıları en uygun fiyatlarla baglarozu.com e-ticaret sitesinde sizlere sunulmaktadır. Zeytin - Fıstık - Kayısı - Dut - Fındık - Ceviz hasatı için uygundur.

İspanya'dan ithal edilmiş olan COTEXA sergilerimizle  yıllar boyu meyve hasatınızı güvenle yapabilirsiniz! Meyve toplama filesi için fiyat seçenekleri yukarıda yer almaktadır. Bağlarözü olarak bereketli hasatlar dileriz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR