Natürel Sızma Zeytinyağı

Natürel sızma zeytinyağı kullanarak sağlıklı ve doğal tüketimi destekleyebilirsiniz. Zeytinden elde edilen ve lezzeti ile sıcak – soğuk tüm yemeklerde kullanılan zeytinyağı, sarımtırak renktedir. Aynı zamanda doymamış yağ asitleri bakımından zengin içeriğe sahiptir. Salatalara, sebze ve et yemeklerine eşlik eder. Hem daha sağlıklı hem de daha lezizdir. E vitamini bakımından zengin olan sızma zeytinyağları, vücut ve cilt için oldukça yararlıdır.

Bağlarözü olarak yıllardır zeytin yetiştiriyor ve zeytinyağı üretiyoruz. Zeytinliklerimizin tamamı Kuzey Ege Bölgesi'nde, Edremit Körfezi içerisinde bulunuyor. En iyi mahsulü almak adına iyi tarım uygulamaları kullanarak titiz üretim gerçekleştiriyoruz. Natürel sızma zeytinyağı için erken hasat ve soğuk sıkım seçeneklerimiz yer alıyor. Siz de evinizde lezzetli ve doğal zeytinyağı tüketmek için Bağlarözü ürünlerini keşfedin!

Genellikle soğuk sıkım yöntemi ile üretilen natürel sızma zeytinyağlarının asit oranı düşük olduğundan her bireyin rahatlıkla tüketebileceği bir besindir. Natürel sızma zeytinyağı, diğer zeytinyağları gibi genzi yakmaz. Kolayca sindirilebilmektedir. Bununla birlikte çocukların beyin ve kemik gelişimini destekleyen önemli besinlerden biridir.

Natürel sızma zeytinyağı faydaları

İçerdiği A, D, K ve E vitaminleri sayesinde sızma zeytinyağı cilt dostu bir yağdır. Nemlendirme özelliği baskındır. Birçok cilt kremi içerisinde kullanılmaktadır. Natürel sızma zeytinyağı ürünleri, çocukların beyin ve kemik gelişimini destekleyen önemli besinlerden biridir. Yüksek oranda E vitamini içerdiğinden yaşlanma etkilerini en aza indirerek cildin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Kemik sağlığını iyileştirerek kireçlenmeyi engeller. Beslenme rutininizde yağ tercihini zeytinyağından yana kullanarak lezzetli sofralar kurabilirsiniz.

Natürel sızma zeytinyağını çiğ salataların içerisine, ton balıklı makarnanıza, et yemekleri ve soslarınızın içerisine ekleyebilirsiniz. Natürel sızma zeytinyağı ürününü aynı zamanda içerisine çeşitli baharatlar ekleyerek ara öğünlerinizde keyifle tüketebilirsiniz. Doğanın mucizevi meyvesi zeytinden üretilen sızma zeytinyağını uygun fiyat seçenekleri ile Bağlarözü’nden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR